Instalacje spożywcze

Rozpoczęcie działalności związanej z obróbką żywności wiąże się ze zgłoszeniem do SANEPID-u, który wydaje decyzję o wpisaniu przedsiębiorstwa do odpowiedniego rejestru, zezwalając na prowadzenie działalności polegającej na obróbce żywności. Dlatego istotne jest zlecenie montażu instalacji spożywczych w zakładzie przemysłowym, doświadczonej firmie, takiej jak nasza.

Instalacje spożywcze
Instalacje spożywcze

Instalacje spożywcze o wysokim standardzie

Posiadając długoletnie doświadczenie w branży, gwarantujemy montaż spożywczych instalacji procesowych zgodnie z Dobrymi Praktykami Produkcyjnymi GMP (Good Manufacturing Practice), a także wymogami HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point). W ten sposób zapewniamy bezpieczeństwo żywności i właściwe procesy higieny produkcji.

Indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zadania

Nasze kompetencje w budowie nowoczesnych instalacji dla branży spożywczej pozwalają na zaoferowanie naszym Klientom indywidualnego podejścia do realizacji powierzonych nam zadań. Wykwalifikowana załoga sprosta nawet trudnym wyzwaniom i dotrzyma umówionych terminów. Umiejętności naszych specjalistów pozwalają na zabudowę wysoce zautomatyzowanych, niezawodnych linii produkcyjnych, dzięki którym możliwa jest redukcja liczby osób zaangażowanych w proces oraz niższe koszty wytwarzania na etapie eksploatacji instalacji dla branży spożywczej. Zatrudniamy pracowników, którzy posiadają niezbędne uprawnienia oraz duże doświadczenie w pracach wymagających zachowania szczególnych warunków bezpieczeństwa i higieny.

Wysoka jakość oferowanych produktów

Przy współpracy z Klientem powstaje koncepcja odpowiadająca wymogom formalnym oraz oczekiwaniom Zleceniodawcy. Nasi specjaliści realizują ją zgodnie z normami i zasadami sztuki inżynierskiej w oparciu o wysokiej jakości komponenty. W procesie montażu instalacji spożywczych używamy jedynie wysokiej jakości rurociągów oraz innych elementów linii technologicznych sprawdzonych na rynku wytwórców, gwarantujących niezawodność działania, trwałość materiałów oraz funkcjonalność dostarczanych przez nich produktów.