Leasing pracowniczy – wynajem spawaczy i wynajem monterów.

Wynajem spawaczy

Wynajem profesjonalnych spawaczy to nowoczesne rozwiązanie dla podmiotów poszukujących wykwalifikowanej kadry. Ten sposób pozyskiwania pracowników pozwala na szybkie znalezienie specjalistów z branży spawalniczej bez potrzeby zatrudniania ich na stałe. Pracują oni przy danym projekcie, np. montażu rurociągu na terenie zakładu produkcyjnego. Wynajmowani są na z góry określony okres, np. do momentu ukończenia projektu.

Outsourcing pracowników w Polsce i za granicą.
Wynajem monterów i spawaczy to przede wszystkim redukcja kosztów związanych z zatrudnieniem na umowę o pracę.

Kolejną istotną kwestią, na jaką warto zwrócić uwagę, gdy planowany jest wynajem pracowników, jest oszczędność czasu, jaki poświęcony zostałby na znalezienie odpowiednich kandydatów.

Oferujemy wynajem spawaczy z Polski, którzy spawają metodami: 111 (Elektroda), 135, 136 (MAG) oraz 141 (TIG). Nasi spawacze to doświadczona kadra pracowników, która spawa stal czarną oraz nierdzewną.

Wynajem monterów

EBETECH, to firma o ugruntowanej pozycji, dysponująca specjalistami, którzy sprostają każdemu zadaniu. Jesteśmy w stanie wydelegować monterów konstrukcji stalowych oraz spawaczy z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy brali udział w dużych i skomplikowanych projektach, gdzie zdobywali kluczowe w swoim fachu umiejętności.

Dysponujemy kadrą wyspecjalizowanych monterów rurociągów, którzy tworzyli konstrukcje dla klientów z wielu branż.

Oferowany przez nas leasing pracowników to w pełni bezpieczne, wygodne oraz opłacalne rozwiązanie zarówno dla firmy wynajmującej, np. monterów konstrukcji stalowych, jak i dla samych pracowników, którzy zdobywają kolejne doświadczenia i umiejętności. Dysponujemy personelem na wynajem zdolnym realizować zadania na obiektach ciepłowniczych, energetycznych, a także w zakładach produkcyjnych oraz chemicznych. Wykonujemy również remonty rafinerii jak i remonty kotłów.

wynajem monterów
Outsourcing pracowników to doskonałe rozwiązanie dla wielu firm.

Leasing pracowników

Leasing pracowników poprzez naszą firmę, zapewnia terminowe i nienaganne wykonanie zaplanowanych prac, oszczędności finansowe oraz dostęp do szerokiej gamy fachowców, np. monterów rurociągów. Do pracy stawiają się wyszkoleni oraz odpowiednio przygotowani pracownicy, którzy sprawnie, solidnie i szybko realizują powierzone im zadania. Wynajem pracowników pozwala na optymalizację pracy firmy, nie stanowi obciążenia finansowego oraz nie wpływa na ciągłość jej funkcjonowania.

Wykonujemy prace takie jak: