Wynajem spawaczy i monterów konstrukcji stalowych oraz rurociągów

LEASING PRACOWNIKÓW

Wynajem profesjonalnych spawaczy to nowoczesne rozwiązanie dla podmiotów poszukujących wykwalifikowanej kadry. Ten sposób pozyskiwania pracowników pozwala na szybkie znalezienie specjalistów z branży spawalniczej bez potrzeby zatrudniania ich na stałe. Pracują oni przy danym projekcie, np. montażu rurociągu na terenie zakładu produkcyjnego. Wynajmowani są na z góry określony okres, np. do momentu ukończenia projektu.

Kolejną istotną kwestią, na jaką warto zwrócić uwagę, gdy planowany jest wynajem pracowników, jest oszczędność czasu, jaki poświęcony zostałby na znalezienie odpowiednich kandydatów. EBETECH, to firma o ugruntowanej pozycji, dysponująca specjalistami, którzy sprostają każdemu zadaniu. Jesteśmy w stanie wydelegować monterów konstrukcji stalowych oraz spawaczy z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy brali udział w dużych i skomplikowanych projektach, gdzie zdobywali kluczowe w swoim fachu umiejętności.

Dysponujemy kadrą wyspecjalizowanych monterów rurociągów, którzy tworzyli konstrukcje dla klientów z wielu branż.

Oferowany przez nas leasing pracowników to w pełni bezpieczne, wygodne oraz opłacalne rozwiązanie zarówno dla firmy wynajmującej, np. monterów konstrukcji stalowych, jak i dla samych pracowników, którzy zdobywają kolejne doświadczenia i umiejętności. Dysponujemy personelem na wynajem zdolnym realizować zadania na obiektach ciepłowniczych, energetycznych, a także w zakładach produkcyjnych oraz chemicznych.

Leasing pracowników poprzez naszą firmę, zapewnia terminowe i nienaganne wykonanie zaplanowanych prac, oszczędności finansowe oraz dostęp do szerokiej gamy fachowców, np. monterów rurociągów. Do pracy stawiają się wyszkoleni oraz odpowiednio przygotowani pracownicy, którzy sprawnie, solidnie i szybko realizują powierzone im zadania. Wynajem pracowników pozwala na optymalizację pracy firmy, nie stanowi obciążenia finansowego oraz nie wpływa na ciągłość jej funkcjonowania.

 

leasing pracowniczyspawanie konstrukcji stalowychpracownik spawaczmontaż konstrukcji stalowych

Wykonujemy prace takie jak: